Czy w MLM można zarobić

Wiele osób w obecnej sytuacji szuka pracy, którą można wykonywać z domu.

Możliwości jest wiele.

Jedną z nich jest biznes mlm, biznes sieciowy, network marketing, nazywajcie to jak chcecie. Ale czy tego typu zajęcie rzeczywiście pozwala zarobić na chleb?
Jestem praktykiem biznesu sieciowego, każdego dnia uczę ludzi jak zarabiać w mlm, jak prawidłowo wybrać firmę i jak pracować.
Dziś opowiem Wam swoją historię aby przekonać Was, że z tego można żyć, zarabiać nawet więcej niż na etacie.

Pierwsza rzecz od której powinieneś zacząć do wybór firmy. To bardzo ważna decyzja i sugeruje abyś wziął pod uwagę trzy ważne rzeczy zanim się zdecydujesz na konkretny biznes.
Najważniejszy jest produkt, który oferuje dany network. To biznes rekomendacji więc jeśli nie wierzysz w produkt, nie widzisz potrzeby jego zakupu, będzie Ci ciężko odnieść swój sukces.
Druga sprawa to lider, który proponuje Ci dany sposób na zarabianie. To osoba, która musi wzbudzać Twoje zaufanie, do której możesz się zwrócić z każdym problemem.
Po trzecie plan marketingowy danej firmy. Musisz go znać aby móc zapraszać do biznesu innych oraz aby nie rozczarować się kiedy nie zarobisz tyle ile Ci powiedziano, musisz uważać go za atrakcyjny, musisz się z nim zgadzać.
Plan marketingowy jest bardzo ważny, tak samo jak produkt.
To trzy fundamenty Twojego biznesu.

To teraz przejdźmy do sedna sprawy czyli kasy. Czy rzeczywiście da się zarobić realną gotówkę?

Tak da się ale…. to praca jak każda inna nikt za siedzenie na kanapie nie płaci. Tyle ile włożysz w to czasu i wysiłku, tyle zarobisz. Oczywiście jeśli będziesz robił to skutecznie. Do tego potrzebne jest wsparcie lidera lub zespołu. Do tego potrzebna jest Twoja motywacja i chęć do nauki. Nic samo się nie zrobi. Jak w każdej innej pracy musisz się wdrożyć i nauczyć nowego zajęcia.
Jest to biznes oparty na relacjach, biznes w którym najważniejsi są ludzie. Jeśli nie lubisz rozmawiać i boisz się ludzi to albo szybko to przepracuj albo poszukaj płatnych ankiet.