Polskie start-upy, które osiągnęły sukces

Wśród polskich startupów można trafić na kilka, które mogą pochwalić się szczególnymi sukcesami.

W dzisiejszym artykule przedstawimy kilka z nich, które mogą pochwalić się szczególnymi osiągnięciami i zachęcić do samodzielnego spróbowania z tego rozwiązania.

Czym jest startup?

Jest to forma firmy przy organizacji, której zadaniem jest szybkie prowadzenie produktu na rynku i osiągnięcie sukcesu w krótkim czasu. Przeważnie decydują się na to młodzi przedsiębiorcy, którzy mają pomysł na nowy, opłacalny biznes, ale nie mają na niego zbyt wielu funduszy.

Allegro

Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o tym serwisie aukcyjnym, który od lat pozwala nam na kupowanie różnorodnych produktów, często w niższych cenach niż w zwyczajnym sklepie. Pewnie nikt też nie pomyślał, że początku strony zaczęły się w 2011 jako spółki kilku mniejszych firm. Obecnie portal te zapewnia wiele benefitów, ochronę kupującego oraz różne udogodnienia.

Znany lekarz

Stanie w kolejkach, próbowanie w zapisie się na wizytę – to może odejść w niepamięć. Obecnie można zarezerwować wizytę w placówkach medycznych bezpłatnie internetowo bez większego problemu. Strona działa od ponad dziesięciu lat i pozwala na wygodniejsze umawianie się na wizytę, odwoływanie wizyt czy teleporady.

Blainly

Nie można zapomnieć także o platformie edukacyjnej, która zaczęła wspierać naukę zdalną i pozwala na swobodniejszą komunikacje między nauczycielem a uczniem. Szczególnie w czasie pandemii się rozwinęła, choć istniała już od 2009 roku. Jest to przykład kolejnego polskiego startupa, który zdołał utrzymać się na rynku i osiągnąć rewelacyjny sukces.

Przeczytaj więcej o ciekawych biznesach w portalu https://www.branze.pl/.