In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Strona główna Nowości
Nowości
Niezwykła wkładka - LONDON Super Gold
sobota, 01 września 2012 00:00

Polecamy najnowszy opis wkładki gramofonowej London Super Gold w magazynie Highfidelity 

"(...) Wkładki London (Decca) są inne niż wszystkie inne. Choć wydawałoby się, że to samo można powiedzieć o każdej firmie, tzn. że jest 'inna', w rzeczywistości wkładki różnych producentów łączą się w pewne grupy wokół jakiś pryncypiów - a to barwy, a to detaliczności, rozdzielczości etc. I zwykle w ramach tych grup łączy je więcej podobieństw niż dzieli różnic. Są jednak wkładki, które nie przystają do żadnego "towarzystwa", są po prostu osobne. Tak jest z wkładkami Miyajima Laboratory i tak jest z wkładkami London (Decca).(...)"

"(..) Jestem pewien, że tak właśnie będzie z wkładką Super Gold firmy London (Decca). Jej dźwięk nie przypomina niczego innego, co dotychczas słyszałem. Poza innymi wkładkami tego producenta oczywiście... Muzyka grana za pośrednictwem Super Gold nieprawdopodobnie dynamiczna. Jak wydarzenia na żywo. Nic innego nie gra w ten sposób. Poza magnetofonami szpulowymi z taśmą-matką (...)"

Highfidelity.pl 
sierpień 2012

Przeczytaj całą recenzję TUTAJ 

Wkładki London (Decca) są inne niż wszystkie inne. Choć wydawałoby się, że to samo można powiedzieć o każdej firmie, tzn. że jest 'inna', w rzeczywistości wkładki różnych producentów łączą się w pewne grupy wokół jakiś pryncypiów - a to barwy, a to detaliczności, rozdzielczości etc. I zwykle w ramach tych grup łączy je więcej podobieństw niż dzieli różnic.
Są jednak wkładki, które nie przystają do żadnego "towarzystwa", są po prostu osobne. Tak jest z wkładkami Miyajima Laboratory i tak jest z wkładkami London (Decca).Wkładki London (Decca) są inne niż wszystkie inne. Choć wydawałoby się, że to samo można powiedzieć o każdej firmie, tzn. że jest 'inna', w rzeczywistości wkładki różnych producentów łączą się w pewne grupy wokół jakiś pryncypiów - a to barwy, a to detaliczności, rozdzielczości etc. I zwykle w ramach tych grup łączy je więcej podobieństw niż dzieli różnic.Są jednak wkładki, które nie przystają do żadnego "towarzystwa", są po prostu osobne. Tak jest z wkładkami Miyajima Laboratory i tak jest z wkładkami London (Decca
 
Największe w Europie targi HIGH END 2011 otwarte!

Tegorocznym gospodarzem 30-tych, dobrze znanych, popularnych i udanych targów HIGH END jest ponownie M.O.C. w Monachium. Jeśli ktoś do tej pory nie zdołał odwiedzić ® High End w Monachium to musi wiedzieć, że tutaj zwiedzający mogą obejrzeć i posłuchać urządzeń wartych od kilkuset do nawet setek tysięcy euro. W tym roku w Monachium wystawianych jest około 750 marek(!), w tym niemal wszyscy najwięksi potentaci  tego typu sprzętu na świecie.  ® High End integruje wszystkie technologie - od lampy, poprzez cyfrowe procesory, gramofony do twardych dysków. A to wszystko dla najlepszej jakości dźwięku i obrazu.

Gorąco zachęcamy Państwa do odwiedzenia targów w dniach 19-22.05.2011. 

Więcej o targach mogą państwo znaleźć na stronie WWW.HIGHENDSOCIETY.DE

 
Rekomendacja magazynu Stereophile dla kabli PSC PST8

Od prawie 10-ciu lat kabel połączeniowy PSC PST8 jest zaliczany przez czołowe czasopismo audiofilskie "Stereophile" do rekomendowanych przez nie produktów - "Stereophile Recommended Component".
W tym roku, po raz kolejny w kwietniowym numerze magazynu, interkonekt PST 8 został zaliczony do grona najbardziej polecanych kabli połączeniowych.

 "Interkonekty wykonane są z posrebrzanych, miedzianych 6N przewodników, typu single core. LG podał, że zredukowały problem występowania szumów w systemie i zostały szczególnie zarekomendowane" 

Przeczytaj całą recenzję PSC PST8 w Sterephile

 
WHT PR1 MKII kolumny głośnikowe bez ograniczeń

Kolejna entuzjastyczna recenzja kolumn głośnikowych WHT PR1 MkII, tym razem w greckiej edycji magazynu High Fidelity marzec-kwiecień 2011.

"Chociaż bardzo drogie, to kolumny głośnikowe PR1 MkII australijskiego projektanta są przełomowymi w świecie hi-endu, głośnikami bez ograniczeń.(...) Wydaje się, że projektant WHT osiągnął to co jest niemożliwe do osiągnięcia (...)
PR1 MkII uzależniają słuchacza ( niczym narkotyk).(...) Całkowicie poleciłbym je, tym, którzy bezproblemowo chcą wkroczyć do magicznego świata wysokiej skuteczności i minimalizmu, świata w którym nie ma nic poza muzyką i słuchaczem (...)
To dzieło australijskiego twórcy jest sztuką dla wybranych. Na szczęście firma produkuje też modele bardziej przystępne cenowo, z użyciem podobnych materiałów i rozwiązań."

  

 
Interkonekt PSC Audio AG Monolith – znakomita recenzja w 6moons.com
Znakomita recenzja interkonektu PSC Audio AG Monolith w 6moons.com
"Nie palę się do generalizowania czegokolwiek. A jednak srebro nie było moim najlepszym przyjacielem, przynajmniej jeśli chodzi o kable w moim systemie. Wypróbowałem wszystkie rodzaje interkonektów i kabli głośnikowych. Wszystko, co zawierało srebro zawsze miało w dźwięku coś w rodzaju połysku lub wybielenia. W najgorszych przypadkach miałem do czynienia ze zwyczajnym rozjaśnieniem; lepsze kable były bardzo detaliczne i wypełnione, jednak z odrobiną wspomnianych połysku i wybielenia na wyższej średnicy, co skutecznie blokowało dłuższe ich użytkowanie. I właśnie z takimi doświadczeniami, z drżeniem przystąpiłem do nowych über-interkonektów z australijskiej firmy PSC Audio."

"Przez ostatnie trzy lata PSC Audio inwestowało w maszyny do obróbki CNC, które mogły – albo nie – pracować na dwie zmiany, wykonując również frontowe panele dla firmy głośnikowej WHT. PSC Audio twierdzi, że część z jej procedur produkcyjnych jest unikalnych w całej branży. Ich wykonane z czystego srebra taśmy są najpierw kondycjonowane (postarzane) w wielostopniowym procesie, a następnie formowane tak, aby utworzyły centralny pin wtyku. Zdrowy rozsądek podpowiada, że taka metoda połączenia powinna być z punktu widzenia interfejsu najlepsza, bo bez punktów lutu na końcach kabla, zmieniających jego rezystancję i impedancję. Ta konfiguracja i w ogóle proces budowy ma za zadanie maksymalizację transferu sygnału, co jest dla PSC raison d’être.

Znakomita recenzja interkonektu PSC Audio AG Monolith w 6moons.com

"Jak mówi właściciel firmy: "AG Monolith reprezentuje całą inżynierską wiedzę, jaką PSC Audio zgromadziło przez wszystkie te lata, budując jedną z najszerszych ofert kabli, jaka jest dzisiaj dostępna." Z tym ostatnim nie mogę się nie zgodzić. Aż do niedawna oferta kabli PSC była oszałamiająca i można się było w niej zagubić. Zbyt wiele wyborów, zbyt wiele poziomów i pólek cenowych, przy produktach, które wcale nie były od siebie tak różne. Ostatnio PSC mądrze skonsolidowało jednak i uprościło swoje port folio, co – jestem tego pewien – powinno złagodzić niepokoje kupujących. Oczywiście AG Monolith jest nowym flagowcem firmy. I jako produkt referencyjny na niebotycznym poziomie cenowym, technik produkcyjnych, idei oraz projektowania musi zawierać interesujące rozwiązania i pomysły".

Przeczytaj więcej o PSC Audio AG Monolith
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
Copyright © 2018 - 300B Systemy High End