In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Strona główna
Czy istnieje idealny system audio?

Teoretycznie nie, jeżeli za wzór przyjmiemy identyczne powtórzenie przez sprzęt tego co słyszymy w naturze.

Istnieje jednak grupa urządzeń high end  dzięki którym do tego ideału możemy się bardzo zbliżyć lub wręcz go osiągnąć.

Według nas idealny system to nic innego jak sprawny iluzjonista, który potrafi przenieść nas w inny świat i przy odrobinie naszej wyobrażni wyczarować realną scenę z prawdziwymi muzykami.

Dlatego też stworzyliśmy projekt o nazwie 300B  celowo przywołujący skojarzenia z jedną z najwdzięczniejszych lamp w dziedzinie audio.

Bezpośrednim powodem tego kroku była możliwość sprowadzania do Polski wzmacniaczy lampowych CYMER autorstwa legendarnego Elsona Silvy, genialnego konstruktora mieszkającego obecnie w Australii. Żeby z tych magicznych lampowców wydobyć wspomniany na początku ideał, potrzebne są równie magiczne kable i kolumny. Stąd w naszej ofercie fenomenalne srebrne kable PSC i kolumny WHT.

Wzmacniacze o mocy kilku czy kilkunastu watów wymagają głośników o bardzo dużej sprawności. Konstrukcje WHT oprócz skuteczności rzędu 96 -102dB mają w sobie jeszcze  "to coś" co powoduje że z każdą chwilą chcemy słuchać i odkrywać coraz więcej...

Kable PSC idealnie łączą elementy naszej magicznej układanki. Okazuje się że srebro wcale nie musi grać jasno czy ostro jak głosi wiele stereotypów. W pracowniach alchemików z PSC odpowiednio przygotowane srebro okazuje się najlepszym materiałem na przekazanie wszystkich niuansów sygnału audio.

 
Copyright © 2018 - 300B Systemy High End